Mekanlarınız için uygun laminant parke seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok farklı detay yer almaktadır. Lamine parke seçerken nelere dikkat edilmeli konusuna gelin birlikte detaylı bir şekilde göz atalım.

Laminant parke seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk ayrıntı sizin görsel zevkiniz olmalıdır. Mekanlarınızda ne tür bir dekorasyon stili istiyorsanız, bu dekorasyonunuz ile uyumlu olduğunu düşündüğünüz ve zevklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz parkeleri seçmeyi deneyebilirsiniz.

lamine parke seçerken nelere dikkat etmeliyiz

Evinizde laminant parke kullanmayı düşünüyorsanız evinizin konumu ve ihtiyaçlarınızı gözden geçirmelisiniz. Örneğin komşularınıza evinizde yürürken çok ses gittiğini düşünüyorsanız veya yerden ısıtmalı bir sistem yaptırmak istiyorsanız bu tür detaylara uygun olan laminant parkeleri seçmelisiniz.

Laminant parkelerin su ile ilgili sıkıntı yaşatmadığı yanılgısına ise kesinlikle kapılmamanız gerekiyor. Klasik parkelerin su ile temas ettiğinde yaşadığı çoğu sıkıntıyı lamine parkelerde de yaşayabilirsiniz.

Laminant Parkelerin Birleşim Noktaları

Seçim yaparken sadece model ve renklerine bakmanız yeterli değildir. Laminant parkenizi seçerken malzemelerin kaliteli olmasına ve parkelerin birleşim noktalarına da dikkat etmeniz gerekiyor. İki parkeyi yan yana getirdiğiniz zaman birleşim noktalarında herhangi bir hata olmaması ve tam olarak birbiriyle birleşmesi görsellik açısından son derece önemli bir konudur. Aksi takdirde birleşim noktalarından dolayı kötü bir görünüm ortaya çıkartmış olabilirsiniz.

Laminant parkelerin üzerinde yer alan cilaları da satın almadan önce incelemenizi ve araştırmanızı sizlere tavsiye ederiz. Yerli cila kullanıp kullanılmadığı ve kaç kat cila atıldığı gibi soruları alışveriş yapmayı düşündüğünüz markalara sormalısınız.

Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz dayanıklı ve estetik açıdan şık bir tasarıma sahip olan laminant parkeler arıyorsanız Soylu firması olarak sizlere pratik çözümler sunuyoruz. Parkelerimizde kullanılan cilalar insan eli değmeden özel araçlar ile atılmaktadır. Böylelikle parkenin dayanıklılığını etkileyerek uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz parkeleri sizlere sunmaktayız.