Upload Image...
Parke Çeşitleri

Bir çok ev sahiplerinin eski ve yıpranmış zeminlerinin kötü görüntüsünü değiştirmekten yanadır. Birbirinden renkli ve çeşitli zemin kaplama ürünlerinden bir çoğunu tercih edebiliyor. Projenize başlamadan önce hem maliyet hem de araştırma yapmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Parke çeşitleri konusunda bir çok alanda üretim sağlamaktayız. Masif parke, laminat parke ve lamine parke en çok tercih edilen çeşitlerdendir.

Laminat Parke

Laminat Parke Kullanım Alanları

En çok tercih edilen parke çeşitlerinden en iyisi laminant parke olarak bilinmektedir.
Çok fazla renk ve doku seçeneklerine sahip olduğundan dolayı tercih edilenlerin başında yer alır.
Evlerin tamamında bu zemin için bu malzeme kullanılmaktadır. Sağlık konusunda, sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan aksine yararı olan laminant parke, fiyat konusunda da avantajlı bir seçenek sunuyor.
Laminat parke modelleri genellikle çam laminant, meşe laminant modellerinden üretilmektedir. MDF ve doğal ağaç karışımından elde edilmektedir.

Laminat parke çeşitleri, dayanklı ve sağlam bir malzemeden üretildiğinden dolayı çizilme, kırılma ve bükülmeye karşı dayanıklıdır.
Üst ve alt katmanları su geçirmez bir maddeyle kaplıdır bundan dolayı uzun ömürlü olarak kullanılır.
Mağazamızda, kendiniz için uygun bir laminat parke fiyatları ve modeli bulabilir, sipariş verebilirsiniz. Restoran, mağaza, ofis vb. yerlerde de çok fazla tercih edilmektedir.

Lamine Parke

Lamine parke iki veya üç katlı olarak ve insan sağlığına uygun olarak üretilmektedir. Lamine yapıştırma anlamına gelmektedir. Parkelerin birbirine yapıştırılarak, katmanlar oluşturulduğu malzeme olarak geçmektedir. Eskitme veya cilalı olarak üretilen lamine parke, boyalı olarak satılmaktadır. Bundan dolayı masif parkeden daha maliyetli olarak çıkmaktadır.

Lamine parke ve laminat parke arasındaki farklardan bir tanesi de lamine parkenin tamamen doğal bir yapıya sahip olmasıdır. Laminant MDF ile karışım yapıldığından dolayı tamamen doğal bir ürün değildir. Lamine, değişen sıcaklığa, soğukluğa ve neme daha dayanıklıdır. Lamine parke fiyatları hakkında ise kullanılan ağaç türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Lamine parke kategorimize göz atabilir, kendinize uygun bir parke seçebilirsiniz.

macar kesim lamine parke fiyatları, lamine parke fiyatları, macar kesim lamine

Daha dayanıklı ve geri dönüşüme uygun olarak bir ürün aradığınız takdir de bakacağınız tek kısım masif ahşap kategorisidir. Masif parke zımpara yapılabilir, vernik ve boya yapılan bir malzemedir. Bu ahşabın parçaları birbirlerinden farklı olabilir. Tamamen doğallığından kaynaklı olarak bu şekilde üretilmektedir. Bu sebepten dolayı parke yaparken, son derece dikkatli ve uyumlu bir şekilde yapmaktayız. Bakımı oldukça kolaydır ve dayanıklıdır. Tamir edilmesi de bir o kadar kolaydır.

Masif, farklı ağaçlardan üretildiği için farklı desenlerden oluşabiliyor. El ile yapılan bu ürünün olanakları ve usta bulma konusunda sizler için sınırsız bir olanak çıkacaktır. Masif parke doğallığından kaynaklı hoş bir koku ve insanı sakinleştirici bir etkiye sahiptir.

masif-parke-fiyatları