Soylu Orman Ürünleri A.Ş.

Soylu Orman Ürünleri, inşaat sektöründe 40 yılı aşkın deneyimi ile Laminat, Lamine, ve Masif Parke ithalatı, ihracatı ve ülke çapında dağıtımının yanı sıra, toplu konut projeleri, perakende, ve özel tasarım iç mimari uygulamaları ile ahşap zemin döşemeleri çözümleri sunan, sektörün önde gelen dağıtım ve uygulama firmalarındandır.
Laminat parke grubunda Çamsan , Kastamonu Entegre, ve Yıldız Entegre yanı sıra, lamine parke grubunda Şerifoğlu ve Dendro ile ithalatını yaptığı Florans marka egzotik, özel tasarım lamine ve masif parke ürün gruplarıyla Avrupa ve dünyanın önde gelen markalarını ülke çapında 100’ün üzerinde bayisi ve binlerce ustadan oluşan satış ağı ile Türkiye’nin yanı sıra 30’u aşkın ülkede ihracat pazarına sunmaktadır.

 

Profesyonelizmin en yüksek standartlarını uygulamak sözüyle, misyonumuz;

• Sektördeki liderliğimizin devamını sağlamak.
• Gelişimimizin sürekliliğini sağlamak ve teknoloji alanında ilerlemeleri takip etmek.
• En iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmak.
• Garanti kapsamı ve müşteri memnuniyetimizin devamlılığını sağlamak,
• Zamanında Teslimat & Satış Sonrası ürün desteği politikasını geliştirmek,
• Üretim aktivitemizde insan sağlığını ve çevreyi korumaktır.

Misyonumuz

02

Vizyonumuz

Sektöründe en güvenilir tedarikçi olmaktır.

Amacımız; kalite standartları ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde üretim ve satış yapmaktır. Başarısı, girişimciliği ve olağanüstü ürün desteğiyle takdir edilen, sorumluluklarının bilincinde davranarak kazandığı haklı saygınlığı sürdürmeyi, yasal mevzuatlara uymayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir firma olmaktır.