Seninle başladı

Neden Soylu Parke ?

Soylu Orman Ürünleri inşaat sektöründe, ahşap yer döşemeleri çözümleri sunan, sektörün önde gelen köklü dağıtım ve uygulama firmalarındandır. 40 yılı aşkın deneyimi ile Laminat, Lamine, ve Masif Parke yer döşemelerinin ithalatı, ihracatı ve yurt çapında dağıtımının yanı sıra, toplu konut projeleri, perakende, ve iç mimari uygulamaları ile sektörün güvenilen lider firması olmayı başarmıştır.
 
Yerli üreticiler Çamsar Entegre, Kastamonu Entegre, Yıldız Entegre ve Şerifoğlu Lamine ana bayilikleri ile ithalatını yaptığı egzotik, özel tasarım lamine ve masif parke ürün gruplarıyla Avrupa ve dünyanın önde gelen markalarını ülke çapında 100’ün üzerinde bayisi ve binlerce ustadan oluşan satış ağı ile ülkemize sunmaktadır.

01

Misyonumuz

Profesyonelizmin en yüksek standartlarını uygulamak sözüyle, misyonumuz;

• Sektördeki liderliğimizin devamını sağlamak.
• Gelişimimizin sürekliliğini sağlamak ve teknoloji alanında ilerlemeleri takip etmek.
• En iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmak.
• Garanti kapsamı ve müşteri memnuniyetimizin devamlılığını sağlamak,
• Zamanında Teslimat & Satış Sonrası ürün desteği politikasını geliştirmek,
• Üretim aktivitemizde insan sağlığını ve çevreyi korumaktır.

02

Vizyonumuz

Sektöründe en güvenilir tedarikçi olmaktır.

Amacımız; kalite standartları ve ticaret ahlakına uygun bir şekilde üretim ve satış yapmaktır. Başarısı, girişimciliği ve olağanüstü ürün desteğiyle takdir edilen, sorumluluklarının bilincinde davranarak kazandığı haklı saygınlığı sürdürmeyi, yasal mevzuatlara uymayı ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir firma olmaktır.

Soylu Orman Ürünlerini Keşfedin