Teslimat

Siparişinizin kargoya veriliş tarihi sepetinizde bulunan diğer ürünlere bağlı olarak değişebilir, size, sou.com.tr olarak siparişinizi en kısa sürede teslim etmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.
 
İade

sou.com.tr’ de satılan tüm ürünler distribütör firmaların garantisi altındadır.
sou.com.tr iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.
sou.com.tr sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir.
sou.com.tr’ye gelen ürünlerin tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
Satın aldığınız ürünleri kutusunu açmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren on (10) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz.
Siparişini verdiğiniz ürünleri kargo çıkışı yapılmadan önce gerekçe belirtmeksizin iptal edilmesini istiyorsanız info@sou.com.tr adresine iade talebinde bulunabilirsiniz.
Çerez politikamız ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıkla.